“حتى لو لم يكن لديك خطة جاهزة لما تريد – سنساعدك على تحقيق النتيجة التي كنت تحلم بها.”

السيد سعيدين
السيدة خداباخش

مؤسسو الشركة

[ عن الشركة ]

من التصميم إلى الحياة

تصميم كارينو هو نص وهمي تم إنتاجه ببساطة غير مفهومة من صناعة الطباعة وباستخدام مصممي الجرافيك. تصميم كارينو هو نص وهمي تم إنتاجه ببساطة غير مفهومة من صناعة الطباعة وباستخدام مصممي الجرافيك.

[ خدماتنا ]

ماذا يمكننا أن نقدم؟

التصميم والتخطيط

سنساعدك على تحقيق النتيجة التي تريدها.

حلول مخصصة

حلول فردية، جماليات مذهلة للعملاء.

التخطيط والديكور

نقوم بإنشاء وتصنيع خطوط تصميم المنتجات الخاصة بنا.

[ +]
العملاء الحاليين
[ +]
سنوات من الخبرة
[ +]
فاز بالجوائز
[ +]
مكاتب في جميع أنحاء إيران

هزینه طراحی ساختمان چقدره؟

قیمت طراحی ویلا چقدره؟ هزینه طراحی ساختمان ۵ طبقه شهری چطور؟ هزینه طراحی ساختمان برج باغ تو منطقه یک تهران چی؟

هزینه طراحی ساختمان در ایران متاسفانه معیار دقیق و روشنی نداره و مثلا برای قیمت طراحی ویلا از 15 میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان و حتی بیشتر ممکنه بهتون قیمت بدن. قیمت طراحی ساختمان طبق تعرفه نظام مهندسی بسیار غیرمعقول و پایین هست و البته بسیاری از خدماتی که دفاتر معماری ارائه میدن مثل رندرینگ و … رو شامل نمیشه. بنابراین اغلب دفاتر پروسه شفافی برای محاسبه هزینه طراحی ساختمان ندارند و معمولا با نگاه به جیب کارفرما قیمت طراحی ساختمان رو مشخص می کنند.

ما در دفتر معماری کارینو در راستای رسیدن به شفافیت هرچه بیشتر، برای محاسبه قیمت طراحی ساختمان یک سامانه قیمت گذاری خدمات معماری، طراحی کردیم که همه پارامترهای موثر بر هزینه طراحی ساختمان از جمله مشخصات پروژه و خدمات مورد نظر کارفرما رو لحاظ می کنه و بر اساس اون ها، پروژه رو به صورت کاملا شفاف و آنلاین قیمت گذاری می کنه. اینطوری حداقل می تونید مطمئن باشید که ما بر اساس زمان و وقتی که برای پروژه تون میگذاریم و خدماتی که بهتون ارائه میدیم قیمت طراحی ساختمان رو اعلام می کنیم و به اندازه جیب شما کاری نداریم 🙂

چرا باید برای طراحی ساختمان هزینه کنم؟

 

بعضیا معتقدند هزینه طراحی ساختمان اضافه است. بهتره این پول رو ذخیره کنیم تا داخل پروژه خرج بشه. ولی قیمت طراحی ساختمان شما درصد بسیار کمی از کل هزینه ساخت پروژه است و چه بسا نداشتن یک طرح خوب باعث هدر رفتن میلیون ها تومان از سرمایه تون بشه.

تصور کنید دو ساختمان در کنار هم درحال ساخت هستند. آجر و مصالح و در و پنجره و بتن و میلگرد و … همگی هزینه های مشترک و نسبتا یکسانی برای هر دو پروژه هستند. اما آنچه در آخر تفاوت و ارزش افزوده ایجاد می کنه عمدتا مربوط به کیفیت طراحی ساختمان هست.

ما اعتقاد بسیار جدی داریم به طراحی و پیش تولید!  هرچقدر مشکلات پروژه در مرحله پیش تولید (طراحی و تولید اسناد فنی) واضح تر، کامل تر و با جزییات بیشتر مشخص بشه، درمجموع چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مالی هزینه های کمتری خواهیم پرداخت. در مرحله طراحی هر اشتباهی هرچند گزاف با هزینه بسیار اندک قابل جبرانه؛ اما کلنگ شروع ساخت رو که زدیم دیگه فرصتی برای اشتباه کردن نداریم!

نحوه ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور چگونه است؟

مرحله اول : مشخصات زمین

ابتدا متراژ زمین و سطح اشغال (مساحتی که اجازه دارید از زمین اشغال کنید و در اون ساختمان بسازید) رو بر اساس مساحت یا درصد مشخص کنید. در ادامه میزان شیب زمین رو به طور حدودی تعیین می کنید.

مرحله دوم :‌ مشخصات پروژه

در این قسمت ابتدا موضوع پروژه (ساخت یا بازسازی) و عملکرد ساختمان (مسکونی، اداری و …) رو مشخص می کنید. سپس تعداد طبقات روی پیلوت و زیرزمین رو معین می کنید تا زیربنای ساخت محاسبه بشه. همچنین موقعیت ساختمان و اندازه نماها رو معین می کنید.

مرحله سوم : مشخصات شما

در این مرحله هم اطلاعات خودتون رو برای ما ارسال می کنید تا پیش فاکتور نهایی به شماره همراه یا ایمیل شما ارسال بشه.

همین حالا طراحی داخلی باورنکردنی دریافت کنید!

در هر مرحله ، ما می توانیم بر پروژه شما نظارت کنیم – کنترل تمام جزئیات و مشاوره با سازندگان.

[ مهارتهای ما ]

ارزشهای اصلی شرکت

ما به طور مداوم در حال رشد ، یادگیری و پیشرفت هستیم و شرکای ما به طور مداوم در حال افزایش هستند. 200 پروژه تعداد قابل توجهی است.

طرح داخلی
مدل سازی سه بعدی
برنامه ریزی دو بعدی
سخنی در غالب ویدیو برای کارفرما و مجریان
[ متخصصین ما ]

با تیم ماهر ما آشنا شوید

نشاط سمیعی

نشاط سمیعی

[مدیر بازاریابی ]
مژگان خدابخش

مژگان خدابخش

[ مدیریت مجموعه طراحی ]
مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

[ مدیر عامل]
دریا آقازاده

دریا آقازاده

[ عکاس]
[ وبلاگ ما ]

آخرین اخبار ما را بخوانید